У Франківському районі реконструюють трамвайні колії

На вул. Кн. Ольги планують реконструювати трамвайні колії. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. 

Як розповів під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий, зараз розробляється проект реконструкції трамвайних колій на вул. Кн. Ольги. Після ремонту ці виділені смуги будуть використовувати для громадського транспорту — трамваїв та автобусів.

"Також роблять якісну велодоріжку на вул. Кн. Ольги. По Кн. Ольги ми зараз закінчуємо проект і будемо братись за повністю реновацію трамвайних колій, по трамвайних коліях будуть їздити і трамваї, і автобуси. По вул. Кн. Ольги ліва та права полоси будуть для машин, а посередині буде їздити громадський транспорт. Це позитивний меседж для людей, які живуть в тому районі", — розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Як повідомили у департаменті житлового господарства та інфраструктури, наразі готується рішення виконавчого комітету, аби замовником проекту з реконструкції трамвайних колій на вул. Кн. Ольги визначити ЛКП "Львівавтодор". Лише після цього комунальне підприємство зможе приступити до виконання ПКД. Відтак, реалізація проекту можлива наступного року, або й пізніше, залежно від фінансових призначень та транспортного навантаження у місті, враховуючи ремонти на інших ділянках доріг.

©Status quo