Завод «Фуджікура» в Новояворівську шукав працівників

У  Новояворівській міській філії Львівського обласного центру зайнятості 17.07.2019 року  відбулась презентація роботодавця ТзОВ “Фуджікура  Аутомотів Україна  Львів», метою якої був підбір персоналу на посаду оператор автоматичних та напівавтоматичних ліній, верстатів  та установок.

Понад 20 присутніх  безробітних  мали змогу познайомитись з історією підприємства, яке засноване в Японії 130 років тому та основним напрямком діяльності підприємства – виготовлення кабельних мереж за європейськими стандартами якості для провідних автомобільних фірм. Представник роботодавця п.Олена розповіла учасникам про умови праці,  безкоштовний доїзд до місця роботи, бонусну систему преміювання. Також безробітним п.Оленою було запропоновано взяти участь у тимчасових роботах на цьому підприємстві, перебуваючи в статусі безробітного. Пошуковці роботи отримали відповіді на актуальні запитання, обговорили почуте.

У котрий раз переконуємося, що такі зустрічі сприяють досягненню спільної мети: працедавець має можливість підібрати необхідні кадри, а безробітні – розв’язати питання працевлаштування.

Галина ПЕТРУХА,

провідний фахівець з питань зайнятості

відділу взаємодії з робототодавцями

©Голос Сокальщини