Вдова Дениса Вороненкова залишилася без спадщини

Марія Максакова залишилася без багатомільйонного спадку свого чоловіка, екс-депутата Дениса Вороненкова. Майно вбитого в Києві політика дісталося його першої сім’ї.

Мова йде про Юлію Вороненкову і їхніх з Денисом дітях – 19-річного Миколу і 16-річну Ксенію. Саме перша сім’я екс-депутата отримала спадщину, яка оцінюється приблизно в мільярд рублів, тому що незадовго до смерті Вороненков переписав майже всі свої будинки в Росії, офісні центри, квартири і землі саме на Юлію і дітей від першого шлюбу, по всій видимості, боячись конфіскації нерухомого майна.

Колишній дружині Вороненкова відійшов особняк у селищі Жайворонки на Рубльовці в Москві – це два будинки на чотирьох земельних ділянках. Власність оцінюється в 600 мільйонів рублів. Також Юлія залишилася одноосібним володарем чотирикімнатної квартири площею 226 квадратів в ЖК “Кунцево” на заході Москви. Вона оцінюється в більш ніж 80 мільйонів рублів. Ще одна квартира трикімнатна вартістю 40 мільйонів рублів – є у колишньої дружини Вороненкова тепер і на сході столиці, в ЖК “Будинок у Сокільниках”.

Не менш шикарна нерухомість дісталася і 19-річному синові Миколі Вороненкову. Юнак став власником двох квартир у будинку на Тверській вулиці загальною площею 760 квадратів метрів і вартістю більш 500 мільйонів рублів. Також Микола володіє і квартирою в будинку, де народився Володимир Висоцький. 70 квадратів на Малій Грузинській ріелтори оцінили в 25 мільйонів рублів.

Втім, у Марії Максаковою є шанс стати власницею чотирикімнатної квартири на вулиці Удальцова. Це 160 квадратних метрів житла на дев’ятому поверсі цегляної новобудови. Але і в цьому випадку Вороненков є лише співвласником. Квартира оформлена відразу на трьох власників: Дениса, доньку Ксенію і на сина Миколу. Таким чином, Марія Максакова може претендувати лише на третину від квартири.

У вдови залишилися тільки будинки і квартири, придбані до заміжжя. Єдиний подарунок, який Денис Вороненков встиг зробити Марії Максаковій до від’їзду в Україну, це апартаменти у вежі “Москва-Сіті” за 100 мільйонів рублів, відзначає видання.

Нагадаємо, екс-депутат Держдуми Денис Вороненков був убитий 23 березня в центрі Києва. Також серйозні поранення отримав його охоронець. Кілер помер на операційному столі в лікарні, куди був доставлений з місця події. Трагедія сталася на перетині вулиці Пушкінської та бульвару Шевченка біля готелю “Прем’єр-палас”.