На Сихові патрульні ганялися за водієм

За ніч патрульні виявили 9 водіїв в стані сп’яніння, одного зупиняли з погонею. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

Сьогодні вночі, на проспекті Червоної Калини патрульні зупинили автомобіль Volkswagen Passat. Водій мав явні ознаки сп’яніння та поводився неадекватно. Також чоловік відмовився пред’являти документи.

Раптово під час спілкування з інспекторами водій завів двигун та почав їхати. Патрульні розпочали погоню та неодноразово попереджали водія про відповідальність через гучномовець. Екіпаж викликав підкріплення, та спільними діями зупинили порушника. На вимогу вийти з автомобіля чоловік не реагував та почав агресивно себе поводити. Під час затримання водій чинив активний опір.

Інспектор побачив, що в салоні автомобіля, на передньому сидінні, лежать два поліетиленові пакети з речовиною рослинного походження. На місце викликали експерта з Сихівського відділу поліції. Оскільки водій мав ознаки наркотичного сп’яніння, йому запропонували пройти перевірку, проте він відмовився. На 35-річного чоловіка склали протокол за керування автомобілем в стані сп’яніння, протокол затримання, протокол за невиконання вимог про зупинку та винесли постанову за відсутність документів. Подальшу долю водія буде вирішувати суд.

Цієї ночі 2-й батальйон патрульної поліції виявив 9 водіїв, які керували транспортними засобами в стані сп’яніння.

©Status quo