У Львові назвали райони, де найбільше “рекламують” наркотики

У Львові виявили 148 графіті-посилань, які рекламують продаж наркотичних речовин. Мерія просить правоохоронні органи виявляти та притягати до відповідальності тих, хто малює такі "графіті". Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

З 2017 року у Львові почали активно з’являтися написи з відкритою рекламою сайтів, на яких можна придбати наркотики. Так, за останній місяць у районах Львова було виявлено 148 графіті-посилань, які рекламують продаж наркотичних речовин.

Зокрема, за останній місяць у Галицькому районі виявлено близько 60 адрес з такими надписами, у Залізничному — 35, у Франківському районі — 19, у Личаківському районі — 12, у Шевченківському — близько 15, у Сихівському — на 7 будинках.

"Найбільше хвилює те, що користуватися цими посиланнями можуть діти, тому ми як районна адміністрація швидко реагуємо на такі речі і замальовуємо ці "графіті"", — розповіла керівник відділу житлового господарства Сихівської РА Наталія Задорецька.

Мерія просить правоохоронні органи більш ретельно патрулювати райони міста з метою виявлення порушників та притягнення їх до відповідальності.

©Status quo