У Львові скерували понад 200 тис грн на проекти та заходи ГО «Лярш-Ковчег»

У Львові 13 осіб з комплексною глибокою розумовою та фізичною неповносправністю беруть участь у денній програмі «Усмішка». Проект «Особливе піклування для особливих людей на денній програмі «Усмішка» створили в ГО «Лярш-Ковчег», а фінансово підтримали його реалізацію в управлінні соціального захисту Львівської міської ради.

Як повідомили в ГО «Лярш-Ковчег», проект триватиме упродовж семи місяців: з квітня до жовтня 2019 р. Упродовж цього часу «Усмішка» працюватиме з 10.00 до 17.00 год 4 рази на тиждень (з понеділка до четверга). Функціонує «Усмішка» у приміщенні, що на вул. Перфецького, 11.

«Всі учасники програми „Усмішка“ об’єднані у дві групи: одна відвідує програму у понеділок та середу, а друга — у вівторок та четвер. Заняття в „Усмішці“ плануються індивідуально: складено плани індивідуального супроводу для кожного учасника. Також досвідчені психологи, асистенти та волонтери проводять індивідуальні та частково групові заняття з оволодіння соціально-побутовими навичками та навиками самообслуговування. А ще усіх учасників щодня до місця проведення та назад додому довозить мікроавтобус», — розповіли в організації «Лярш-Ковчег».

Загальний бюджет проекту становить 144,8 тис гривень: 91,8 тис з яких у рамках співфінансування надало управління соціального захисту ЛМР.

«Це не єдина ініціатива ГО „Лярш-Ковчег“, яку профінансували з міського бюджету Львова. Зокрема, попри проект „Усмішка“, ми профінансували ще й захід „Долаємо бар’єри разом“. Фінансова підтримка становить 119,2 тис грн. В рамках цього заходу 50 осіб з розумовою неповносправністю у супроводі 24 волонтерів-асистентів мають змогу мандрувати Львівщиною. Зокрема, передбачено 3 мандрівки: 2 одноденні подорожі та 1 — багатоденна», — додав начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

Загалом Львівська міська рада фінансово підтримує ГО «Лярш-Ковчег» понад 10 років.

©Медіастар