Мешканці мають змогу зареєструватись на оновленому порталі 15−80.lviv.ua, щоб оперативніше подавати свої звернення

Як інформує департамент адміністративних послуг ЛМР, за бажанням кожен мешканець Львова може зареєструватись на оновленому порталі 15−80.lviv.ua. Це дасть можливість подати звернення до служб міста та долучити фото або відеофайл, що значно пришвидшує розгляд звернення та комунікацію зі службами міста.

«Портал 15−80.lviv.ua — зручний інструмент для дистанційної комунікації мешканців зі службами міста. Портал створений з метою сповіщення мешканців м. Львова про планові та аварійні роботи по місту з прив’язкою до вулиці та будинку. Також дає можливість спостерігати за роботами служб міста.

За бажанням, кожен мешканець може здійснити реєстрацію на порталі, що дасть можливість подати звернення до служб міста та долучити фото або відеофайл, що значно пришвидшує розгляд звернення та комунікацію зі службами міста. Вже не потрібно телефонувати на номер 15−80 для отримання інформації або для подачі звернення.

Запрошуємо приєднатись до громади активних містян та скористатись зручними електронними сервісами 15−80″, — закликають в департаменті адміністративних послуг.

©Медіастар