До 31 липня міська Інспекція ДАБК проводить перевірку по колишньому магазину «Океан»

На доручення міського голови Львова до 31 липня міська Інспекція ДАБК проводить перевірку по колишньому магазину «Океан». Відтак, результати перевірки будуть відомі вже 1 серпня. Наразі тривають переговори та консультації з архітекторами, митцями.

«Тривають переговори з Остапом Патиком, сином автора панно. Триває перевірка Інспекції ДАБК м. Львова. Коли буде завершена перевірка, будуть наступні кроки. Це не є зупинений процес, ми будемо повідомляти, як він рухається», — зазначив Юліан Чаплінський, начальник управління архітектури та урбаністики.

Нагадаємо, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з реставраторами та художниками щодо ситуації, яка трапилась з мозаїкою колишнього магазину «Океан». Мер запевнив, що для міста важливим є питання відновлення та збереження цього мистецького твору, а також застосування до забудовника, який не виконав свої зобов’язання, найсуворішого покарання.

Минулої п’ятниці в мерії провели позапланове засідання виконавчого комітету щодо ситуації, яка склалась на будівельному майданчику колишнього магазину «Океан» на вул. В. Великого. Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, для громади міста Львова мозаїка Володимира Патика, яка була на будівлі магазину, мала велике значення, а забудовник публічно на засіданні виконавчого комітету зобов’язувався її зберегти. Відтак, виконком прийняв рішення «Про скасування рішення виконавчого комітету від 15.02.2019№ 138», яке передбачає скасування містобудівних умов та обмежень. Інспекція Держархбудконтролю проводить перевірку та накладе штрафні санкції, згідно з чинним законодавством. Водночас, рішенням виконавчого комітету передбачено проведення круглого столу з метою визначення подальших дій та винесення на розгляд сесії ЛМР ухвали щодо розірвання угоди про оренду землі.

©Медіастар