Міський голова обговорив із послом Швейцарії розвиток бізнесу у Львові


У міській ратуші відбулася зустріч мера Львова Андрія Садового з надзвичайним і повноважним послом Швейцарії в Україні Гійомом Шойрером. Обговорили, зокрема, розвиток економіки та інвестиційний клімат у Львові, політичну ситуацію в Україні та світі, а також досвід Швейцарії у реформуванні армії.
Посол відзначив, що місто Львів завжди було чудовим містом для іноземних капіталовкладень. Зокрема, зараз тут працюють аж 2 підрозділи великої швейцарської корпорації Nestle: фабрика та один із семи сервісних центрів компанії у світі. Також на початку року швейцарська компанія responsAbility Participations AG інвестувала у банк «Львів» та стала її мажоритарним власником. «Наші компанії є великими інвесторами для вашого міста, — зазначив він. — Дякую Львову за те, що це таке чарівне та сприятливе для розвитку бізнесу місто. Саме це сприяє надходженню інвестицій».

Як зазначив Андрій Садовий, у Львові активно розвивається економіка. Скажімо, сьогодні в межах конференції IT Jazz підписали договори оренди між ІТ-компаніями та Galeria Center, що є 100% гарантією того, що будівництво IT Park розпочнеться восени і до кінця 2021 буде готова 1-ша черга. До неї увійдуть шість 8-поверхових офісних будівель, 18-поверховий бізнес-центр і комплекс ІТ-лабораторій на 2000 м2, мультифункціональний центр із фудкортом, спорткомплексом, зоною для розваг і шопінгу. IT Park — це 14 тисяч робочих місць для Львова. Серед інвесторів будівництва — Brookfield, Galeria Centre і Horizon Capital.

Під час зустрічі говорили також про Збройні сили України та Швейцарії. Мер, зокрема, відзначив, що в умовах російсько-української війни на сході Україна потребує більш глибокого ознайомлення із досвідом Швейцарії у реформуванні армії.

Довідка

Гійом Шойрер — швейцарський дипломат. Надзвичайний і повноважний посол Швейцарії в Україні з листопада 2015 року (за сумісництвом — у Молдові). Лейтенант артилерії Збройних сил Швейцарії. У різні роки працював у Міністерстві закордонних справ Швейцарії, ОБСЄ, посольстві Швейцарії у Вашингтоні тощо.

©Медіастар