KOZAK SYSTEM презентували Гімн новоствореного батальону “Лють”

ЛІНК НА ПІСНЮ: https://www.youtube.com/watch?v=2IqZva_43bs

Нова пісня від гурту KOZAK SYSTEM – гімн новоствореної обʼєднаної штурмової бригади Національної поліції України “Лють”. Була написана автором багатьох пісень6, трубачем гурту Сергієм Соловієм буквально за одну добу.

Іван Леньо, лідер гурту: “З початку повномасштабної війни московії проти України ми з KOZAK SYSTEM заграли близько 30 концертів на передовій і більше 130 благодійних концертів по всій Україні.

Ми завжди починаємо свої виступи з гімну окремої десятої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” і природньо, що до нас почали звертатися комбриги різних бригад з проханням написати гімн і для їхніх бригад. Для нас це – честь, адже така героїзація – дуже важлива справа саме для нас, як для бійців культурного фронту. Вдвічі приємно було для нас було написати гімн бригаді “Лють”, тому що комбригом цієї бригади є наш друг, двічі герой ордена Богдана Хмельницького, полковник Олександр Нетребко. Ми познайомилися з ним ще до війни, а пізніше почали їздити на передову в район Миколаївської області, де базувався окремий бойовий підрозділ патрульної поліції, в якому Олександр Нетребко був керівником. Сьогодні він комбриг бригади “Лють”.

Лють – це наше майбутнє Це ті мотивовані хлопці та дівчата, які добре знають як знищувати ворога і нам неймовірно приємно, що ця пісня вдалася. Тішить, що сьогодні такий запит на популяризацію Збройних Сил України. Найкращих Збройних Сил у світі. “Лють” від KOZAK SYSTEM.

©Медіастар