Науковці Львівщини зможуть узяти участьу конкурсі досліджень національно-визвольноїборотьби українського народу XX століття, – ухвалено положення про конкурс

Депутати затвердили положення про обласний конкурс проєктів на отримання ґрантів для проведення історичних досліджень подій національно-визвольної боротьби українського народу у XX ст.

Положенням також визначається процедура створення конкурсної комісії для організації і проведення конкурсу.

До участі в конкурсі запрошуються науковці або групи науковців, наукових і науково-дослідних установ Львівської області, які подають на розгляд комісії дослідження подій національно-визвольної боротьби українського народу у XX ст., які стосуються Львівської області.

«Це важливий конкурс для формування державної політики щодо історичних досліджень національно-визвольної боротьби нашого народу, особливо у 20 столітті, яким ми покажемо приклад усій Україні», – наголосив голова комісії з питань культури, інформаційної політики та промоції Святослав Шеремета.

За його словами, це також буде хорошою фінансовою підтримкою для наших науковців та досліджень історії України.

Переможці конкурсу отримають грошову винагороду з обласного бюджету в межах Програми відновлення, збереження національної пам’яті та протокольних заходів.

©Медіастар