Депутати затвердили Антикорупційну програму Львівської обласної ради на 2023-2025 роки

Депутатський корпус на своєму засідання затвердив Антикорупційну програму Львівської обласної ради на наступні три роки. Львівська обласна рада є першою, яка прийняла програму за новою методологією НАЗК.

Прийнята антикорупційна програма є логічним продовженням реалізації заходів, які передбачалися у Антикорупційній програмі, що діяла у 2021-22 роках.

Нова програма є комплексом правил, стандартів і процедур, щодо протидії та запобігання корупції у діяльності Львівської обласної ради. Виконання заходів програми сприятиме впровадженню механізмів прозорості, відкритості, зниження корупційних ризиків у діяльності виконавчого апарату та депутатів обласної ради.

Згідно з програмою діяльність із запобігання та протидії корупції Львівської обласної ради здійснюється відповідно до принципів верховенства права, законності, пріоритетності прав та свобод людини і громадянина, відкритості та прозорості, участі громадськості у заходах щодо запобігання і протидії корупції, невідворотності відповідальності за вчинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, суспільної нетерпимості до корупції та утвердження культури доброчесності.

Проєкт програми розробила робоча група з оцінювання корупційних ризиків у діяльності обласної ради. Також відбулося публічне громадське обговорення програми за участі депутатів Львівської обласної ради, представників Івано-Франківської та Тернопільської рад, експертів та громадськості.

©Медіастар