ТОВ «ВіДі Автострада» знову відмиває гроші

Держпідприємство «Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України» 26 грудня за результатами тендеру замовило ТОВ «ВіДі Автострада» легковий автомобіль за 1,05 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

До кінця року фірма поставить Toyota RAV4 у топовій комплектації Passion, 2.5 Hybrid E-AWD, E-CVT. Авто матиме сидіння, оздоблене комбінованою шкірою, круїз-контроль, камеру заднього виду з динамічною проекцією, дворежимний підігрів сидінь, клімат-контроль, мультиінформаційний кольоровий дисплей 4,2 на панелі приладів, аудіосистему Toyota Touch з кольоровим багатофункціональним сенсорним дисплеєм 7,0 та 6 динаміками.

Toyota RAV4 Hybrid у придбаній комплектації продають за 1,10 млн грн., а у базовій комплектації DRIVE, 2.5 Hybrid 2WD, E-CVT за 821 тис грн.

Замовлення «ВІДІ Автострада» із групи «ВіДі» Віталія Джуринського отримало без конкуренції. Фірма не зменшувала очікувану ціну.

«Класифікаційне товариство Регістр судноплавства України» є держпідприємством у галузі морського та річкового транспорту, основні види діяльності якого пов’язані з забезпечення безпеки судноплавства. Регістр розташовано у Києві.

Очолює підприємство Кирило Шаламай, екс-депутат Одеської міськради від «Партії регіонів» та колишній заступник Одеського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Дружина Шаламая, Ольга Головченко, є членом виконкому Одеської міськради.